ANASAYFA
KURUMSAL
KURUM ÖDEMELERİ
ŞUBELERİMİZ
İLETİŞİM
BELTONE ORIGIN
Tüm Kullanıcılarınız İçin Gelişmiş Teknoloji
Ürün Kategorisi > BELTONE> BELTONE ORIGIN
Tüm Kullanıcılarınız İçin Gelişmiş Teknoloji

Beltone Origin, son amplifikatör tasarımımızın kalitesini vurgulayan başarılı fitting uygulamalarınızı beğeniyle takip ediyoruz. Sesin kaliteli olduğu ve kulağa saf, berrak ve rahat geldiği yönünde de bilgiler alıyoruz. İşitme cihazı kullanıcılarınız için amplifikasyona adapte olmak artık çok daha kolaylaştı. Aynı ses kalitesini, tüm işitme kayıplı insanlara hitap edebilecek, kullanımı kolay bir formda istediğiniz konusunda bizi bilgilendirdiniz: "İyi bir cihaz olsun. Günümüz işitme cihazlarının sunduğu yararlardan herkes faydalanabilsin diye bütçeye uygun olsun." İşte heyecan verici yeni ürün ailemizin çıkış noktası da bu oldu.

Ses kalitesinden ödün vermeden Beltone Origin'in özünde, en ileri teknolojiye sahip diğer ürünlerimizdeki harika ses kalitesinin temelini oluşturan aynı entegre işlemci devresi vardır. Güçlü, hızlı ve geniş bir dinamik aralığa sahiptir. Gelen ses temizdir ve can sıkıcı artifaktlar içermez. Kısacası, Beltone Origin aynı fiyat kategorisindeki diğer işitme cihazlarından daha iyi sonuç verir. Beltone Origin sayesinde kullanıcılarınız üstün ses kalitesini satın alımı, ayarı ve kullanımı kolay bir cihazda elde ederler. Bu nedenle hem ilk kez kullananlar, hem de daha üstün bir ses kalitesini makul bir fiyatta arayan kişiler için Beltone Origin tekrar duymaya başlayacakları doğru cihazdır.

Daha ileri teknolojinin getirdiği daha iyi işitme

Beltone Origin işitme cihazları, kullanıcılarınızın işitmesini ve yaşam kalitesini iyileştirecek bir dizi özellikle donatılmıştır:

Direksiyonalite/Yönlülük Farklı ortamlarda kullanılmaya yönelik çeşitli seçenekler, müşterilerin odaklanmak istediği seslere istedikleri zaman odaklanmaları konusunda yardımcı olur.

Feedback Yönetimi kalitesini azaltmadan feedbacki bastırır. Ekstra headroom payı sağladığından müşterilerinize yine ihtiyaçları olan kazancı sağlar.

HPF80 NanoBlock İşitme cihazının içini ve dışını nem ve kirden koruyarak tamir masrafını azaltır, cihazın ömrünü uzatır ve kullanıcılarınızı daha mutlu ve sadık kılar.

Otomatik Telefon İşitme cihazı kullanıcılarınız size, telefon kullanırlarken cihazdaki doğru düğmeye basmada sorun yaşadıklarını ya da bunu unuttuklarını söylemekteydi. Otomatik Telefon özelliği sayesinde kulaklarına telefon getirdiklerinde işitme cihazı kendiliğinden telefon programına geçer. Gayet akıllıca, basit ve kolay.

In-Situ Odyometri Odyometrenizin uygun olmadığı zamanlar oluyor mu? Artık, yeni Beltone Origin BTE'yi hastanın işitme eşiğini ölçmek ve bu verileri ilk ayar için kullanma imkanına sahipsiniz. Beltone Origin'deki In-Situ Odyometri ile, hastanıza test ve ayar yapmak için nerede olduğunuzun önemi kalmayacak çünkü hep doğru yerde olacaksınız.

Her ihtiyaca göre bir şekil seçeneği Beltone Origin, işitme cihazı kullanıcılarınıza sunabileceğiniz bir dizi şekil seçeneğine sahiptir. Tüm işitme kaybı türlerine cevap verebilecek güçte modelleri mevcuttur. Estetiğe öncelik veren müşteriler küçük miniBTE'yi seçebilir. Daha çok güce ihtiyaç duyanlara ise standart ya da power BTE modelleri uygulanabilir. Buna ek olarak tüm Beltone Origin modelleri, çeşitli renklerde mevcut olduğundan kullanıcıya tercihine göre seçim olanağı tanır.
Çözüm Ortaklarımız
Kaliteli ve Üstün Hizmet Sunan Çözüm Ortalarımız Ile Sizlere ve Tüm Sevenlerinize Mutluluk Saçıyoruz
Widex işitme cihazı modellerimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini sunuyoruz.
Beltone kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazırdır.
Yüksek performanslı işitme cihazı aynı zamanda çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker.
© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved Duy Park İşitme Cihazları
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım