ANASAYFA
KURUMSAL
KURUM ÖDEMELERİ
ŞUBELERİMİZ
İLETİŞİM
BELTONE BOOST
Daha iyi işitme için Güçlü bağlantılar
Ürün Kategorisi > BELTONE> BELTONE BOOST
Güçlü, sağlam ve rahat Beltone Boost, ileri - çok ileri derecede işitme kaybı olan kişilerin hayatlarındaki en önemli şeylerle bağlantıda kalmasını sağlıyor. iPhone ile doğrudan bağlantı özelliği sayesinde, kullanıcılar sadece birkaç basit dokunuş ile iPhone, iPad® ve iPod touch® üzerinden işitme cihazlarını kontrol edebiliyor ve bunlardan müzik dinleyebiliyor. Üstelik bunun için herhangi bir adaptöre ya da ek aygıta gerek duyulmuyor. Beltone Boost çeşitli 2.4 GHz kablosuz aksesuarlarla bağlantı kurarak sinyal-gürültü oranını artırmaya da yardımcı olabiliyor.

Beltone Boost ses kalitesinden ödün vermeyen güçlü bir işitme cihazıdır. Sektöründe öncü dijital sinyal işlemcisi ve Feedback Silici, Frekans Kaydırma ve CrossLink Direksiyonalite gibi gelişmiş özellikleri, kullanıcılara ihtiyaç duydukları amplifikasyonu distorsiyon ya da rahatsızlık yaratmadan sağlar. Sesi hem güçlü hem de temiz olarak veren Beltone Boost bu yüzden işitme kaybından en çok etkilenen kişiler için en iyi seçenektir. Cihazı yıpratıcı çevresel etkenlerden koruyan HPF80 NanoBlock sayesinde, Beltone Boost kullanıcısı işitme cihazını uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Popüler aygıtlarla güçlü bağlantılar kurar

Beltone Boost'un iPhone ile bağlanabilirliği ileri - çok ileri derecede işitme kaybı olan kişilerin günlük hayatlarını yaşama şekillerine heyecan verici yenilikler getiriyor. Beltone Boost uyumlu iPhone, iPad ve iPod touch'a kablosuz bağlanarak, bunlardan gelen sesi adaptöre ve boyuna takılan aksesuarlara gerek kalmadan kullanıcısına dinletebiliyor. Kullanıcılar telefon çağrılarını iki kulakta da duyup müziği stereo olarak dinleyebiliyorlar. Dahası işitme cihazlarının ses şiddetini ve ayarlarını değiştirmek, telefon çağrılarını yönetmek onlar için kablosuz bir işlem haline geliyor.

MÜZİKTEN DAHA FAZLASI En sevilen müzikleri doğrudan işitme cihazlarında dinleyebilmek sadece başlangıç. Beltone Boost, ileri - çok ileri işitme kayıplı kişiler için özellikle önemli olan eşsiz avantajlar sağlıyor. Bu kişiler için telefonda iletişim zor bir iş. Ama artık iPhone ile bağlantı özelliği sayesinde telefon çağrılarını duyabiliyor, FaceTime®'ı kullanabiliyor; podcast, radyo, hatta GPS açıklamalarını doğrudan işitme cihazlarında duyabiliyorlar.

DAHA FAZLA KONTROL İÇİN HEARPLUS UYGULAMASI İşitme cihazlarını belli etmeden ve kolayca kontrol etmenin yolu artık HearPlus uygulamasından geçiyor. Bu uygulama kullanılarak iPhone, iPad veya iPod touch üzerinden işitme cihazının ses şiddeti, ayarları ve programlarında değişiklik yapılabiliyor, cihazın pil seviyesi kontrol edilebiliyor ve hatta kayıp olduğunda yeri bile görülebiliyor. Bu işlemlerin hepsi e-posta kontrol ediyormuş ya da mesaj yazıyormuş gibi olağan görünüyor. Uygulamadaki "My hearing aid" rehberi de kullanıcıya yol gösteren tavsiye ve ipuçları içeriyor.

AKSESUARLAR Çeşitli 2.4 GHz kablosuz aksesuarlarla sesler hiçbir ek aygıta gerek kalmadan doğrudan Beltone Boost işitme cihazlarına aktarılabiliyor.

Beltone Telefon Bağlantısı ve Kumanda Eller serbest biçimde telefonda iletişimi sağlar. Telefon için kullanılmadığı zaman basit bir uzaktan kumanda görevi görebilir. Tek bir tuşa basarak telefonda konuşmak, program değiştirmek ya da ses şiddetini ayarlamak çok kolaydır.

Beltone Uzaktan Kumanda İki işitme cihazında ses şiddetini ayarlamaya, program değiştirmeye ve kablosuz bağlanılan televizyon, bilgisayar ya da müzik sistemi arasında geçiş yapmaya imkan tanır. Büyük ekranı ve kontrol tuşları sayesinde kullanımı kolaydır.

Beltone Televizyon Bağlantısı Televizyondan gelen yüksek kaliteli stereo sesi doğrudan işitme cihazlarına aktarır. Ayrıca müzik seti ve bilgisayarlarla da kullanılır ve Dolby Digital dönüştürme özelliği sayesinde neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur.

Beltone Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL) Konuşan kişinin sesini doğrudan kullanıcının Beltone Boost cihazlarına aktararak konuşmaları anlamayı kolaylaştırır. Konferans, toplantı, ders ya da sosyal bir etkinlikte duyulmak istenilen kişi Beltone myPAL'i takar. Beltone Boost kullanıcısı da her sözcüğü doğruda kulaklarında duymanın zevkini yaşar.

Yüksek güç ve güvenilirlik

Beltone Boost işitmenin en zor olduğu durumlar için tasarlandı. Sınıfının en iyisi ses işlemleme özellikleri sayesinde ileri - çok ileri işitme kayıplı kişilerin hayatlarındaki önemli insanlarla bağlantıda kalmasını kolaylaştırıyor.

MAKSİMUM GÜÇ VE RAHATLIK Beltone Boost'un 3 kazanç stratejisi vardır: linear, yarı linear ve Geniş Dinamik Aralık Kompresyonu (WDRC). Linear amplfikasyon, deneyimli kullanıcılara alışık oldukları ve rahat ettikleri sesi verir. Soft Peak Clipping ve Hard Peak Clipping arasında seçim yaparak çıkış sınırlandırılabilir, bu sayede kullanıcı mükemmel sonucu elde eder. Soft Peak Clipping, temiz çıkış gücü sınırlandırmanın tüm faydalarını görmek isteyen super power kullanıcıları için ideal seçenektir. Özellikle yüksek yoğunluklu seslerde, kontrollü yüksek çıkış vererek kullanıcıya daha yumuşak ve rahat bir ses sağlar. Peak Kompresyon, cihazın verebileceği tüm gücü isteyen super power kullanıcıları içindir. Geleneksel peak clippinge yakın bir etki yaratır.

Feedback Silici, amplifiye edilen sinyal içindeki feedbacki hedef alarak ortadan kaldırır. Ortalama 18 dB ek headroom kazancı yaratarak her türlü fittingde sabit kazancı önemli ölçüde artırır. Kullanıcının kulaklarına yalnızca temiz ve distorsiyon içermeyen ses ulaşır. Bu da Feedback Silici özelliğinin, feedbacki silerken bir yandan da ses kalitesinden ödün vermeden daha fazla kazanca imkan tanıdığı anlamına geliyor.

Frekans Kaydırma, işitilmeyen yüksek frekanslı sesleri, ses spektrumunun daha küçük bir kısmında sıkıştırarak bu seslerin daha kolay duyulmasını sağlar. Bu da kullanıcının ses spektrumunun tamamını duymasına ve çocuk ya da kuş sesi gibi ayrıntıları da algılamasına imkan tanır.

Her türlü durum için Güçlü bağlantılar

Beltone Boost, işitme kaybı ne kadar ileri olursa olsun kullanıcının neredeyse her türlü ortamda daha iyi işitmesine ve konuşmaları daha iyi anlamasına yardım eden gelişmiş teknolojilere sahiptir.

CrossLink Direksiyonalite, işitme cihazı kullanıcısının çevresini sürekli tarayarak mikrofon yönlülüğü ayarlarını otomatik olarak ortama adapte eder. Bu şekilde işitme cihazı kullanıcısı, işitmesini zenginleştiren çevresel sesleri kaybetmeden konuşma seslerine odaklanabilir. Bu özellik hangi seslerin önemli olduğuna cihazların değil, kullanıcının karar vermesini sağlar. Siren ya da yardım çağrısı gibi güvenlik açısından önemli gördüğümüz seslerden haberdar olmak istediğimiz durumlarda bu önemlidir.

Akıllı Kazanç Pro, işitme cihazı işitilen ortamda bir değişiklik tespit ettiğinde otomatik olarak kazancı artırır veya yükseltir ve/veya gürültü azaltımı ayarını değiştirir. Böylelikle işitme cihazı kullanıcısı sürekli ayarları değiştirmek zorunda kalmaz.

Ses Temizleyici Pro, Akıllı Kazanç Pro ile birlikte çalışarak istenmeyen gürültüyü yok eder ve temiz bir akustik sinyal sağlar. İşitme cihazı kullanıcısının konuşmaların tamamını dikkat dağıtan sesler olmadan duymasını sağlar.

İki Cihaz Arası Senkronizasyon, bir cihazdaki program ve ses şiddeti değişikliklerini otomatik olarak diğer cihazda da uygular. Kullanıcının diğer cihazını da ayarlamasına gerek kalmaz. Akıllı Kazanç Pro ve Ses Temizleyici Pro ile birlikte, cihazın doğru ayarlarda çalışmasını sağlar.

Hızlı ve kolay kablosuz fitting

Beltone Boost alanında öncü kompleks teknolojilerle dolu, ancak fitting işlemi de bir o kadar basit. Solus Pro fitting yazılımı, fittingi çok daha basit ve kolay hale getirecek şekilde tasarlandı. Beltone Adaptif Fitting Algoritması'nı (BAFA) kullandığı için, ileri - çok ileri derecede kayıplı kişiler için optimize ayarlara sahip. Ayrıca mümkün olan en iyi işitme deneyimi için ayarları kişiselleştirmeye de imkan tanıyor. BAFA, ileri - çok ileri işitme kayıplarında fitting için en iyi başlama noktasını belirlerken, tipik kazanç tercihlerini ve ölü bölgelerin olma olasılığını da kayda alıyor.

İleri - çok ileri işitme kayıplarındaki dar dinamik aralık şu anlama gelir: Seslerin rahatsız edecek derecede amplifiye edilmesini önlemede çıkış gücü kontrolünün önemi büyüktür. Çok kanallı MPO, MPO ayar noktalarını ayarlamaya ve kişiselleştirmeye olanak tanıyarak kullanıcının bireysel ihtiyaçlarını karşılar.

Solus Pro, Beltone Boost işitme cihazlarına gerçek anlamda bir kablosuz fitting için bağlanabilir. Beltone AirlinkT'i bir USB girişine takmak, başlamak için yeterlidir. Kabloya ya da kullanıcının takması gereken programlama aygıtlarına gerek yoktur.

GÜÇLÜ SES, HARİKA TASARIM Kulağın arkasına rahatça oturan ergonomik tasarımıyla Beltone Boost; yüksek gücü ve her zamankinden daha fazla özelliği kompakt bir ebatta sunuyor. Kullanımı rahat olan Beltone Boost, kişisel ihtiyaca ve tarzlara uyum sağlayan farklı renklere sahiptir.
Çözüm Ortaklarımız
Kaliteli ve Üstün Hizmet Sunan Çözüm Ortalarımız Ile Sizlere ve Tüm Sevenlerinize Mutluluk Saçıyoruz
Widex işitme cihazı modellerimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini sunuyoruz.
Beltone kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazırdır.
Yüksek performanslı işitme cihazı aynı zamanda çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker.
© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved Duy Park İşitme Cihazları
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım