ANASAYFA
KURUMSAL
KURUM ÖDEMELERİ
ŞUBELERİMİZ
İLETİŞİM
BELTONE FIRST
Beltone First™ - İşitme teknolojisinde öncü. Ay'a ilk kez adım atmak, Einstein'ın teorileri, Everest'e tırmanış.
Ürün Kategorisi > BELTONE> BELTONE FIRST
İşitme Cihazlarında Çıtayı Yükseltiyoruz

Ay'a ilk kez adım atmak, Einstein'ın teorileri, Everest'e tırmanış... Bizi en iyi işitme teknolojisini geliştirmeye iten de işte bu öncü ruhtur. Beltone First de, çığır açan bir şey yaratma isteğimizin; yani işitme cihazlarındaki ses kalitesi, kullanım konforu ve bağlantı özelliklerine yeni standartlar getirme isteğimizin bir sonucudur.

Küçüklüğüyle neredeyse görünmeyen ve hissedilmeyen bir işitme cihazı tasarladık. Sahip olduğu daha dayanıklı muhafaza ve HPF80 NanoBlock sayesinde günlük hayatın yıpratıcı tüm etkilerine karşı sağlam kalıyor. Ve o kadar çeşitli kablosuz bağlantı imkanı sunuyor ki işitme cihazı kullanıcıları işitme cihazlarını iPhone®, iPad® ya da iPod touch®'larından kontrol edebiliyor.

Beltone First, işitme kayıplarının %90'ından fazlası için uygundur ve kişisel ihtiyaca göre ayarlanabilir. İşitme cihazı kullanıcılarının hayattan zevk almasını ve söylenen her şeyi, her durumda duymalarını sağlayan da bu ayrıcalıktır.

Akıllı telefon ve aygıtlara doğrudan bağlanabilen ilk işitme cihazı

Beltone First'ün sektöründe öncü 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, işitme cihazı kullanıcıları iPhone'dan gelen sesleri artık herhangi bir adaptöre gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarında duyabilecekler. Güçlü kablosuz bağlantı ve en yeni, gelişmiş kablosuz radyo teknolojisini kullanarak, telefon konuşmalarını ya da istedikleri diğer sesleri yüksek çözünürlüklü stereo olarak doğrudan işitme cihazlarına aktarabilecekler. Bu fonksiyon Apple® cihazlarında en yeni iOS sürümüne özel olarak geliştirildiği için, faydalanmak için herhangi bir uygulama indirmek zorunda kalmayacaklar. Her şey kullanımlarına hazır olacak. Tam kapsamlı bir aksesuar serisi olan Beltone 2.4 GHz Kişisel Kablosuz AğTM ile birlikte, hem işitme cihazı kullanıcılarınızı iletişimde daha özgür kılacak, hem de sizin satışlarınıza katkı sağlayacak.

iPhone Yoluyla Doğrudan Kişiselleştirme

İşitme cihazı kullanıcıları iPhone ile doğrudan bağlantının daha çok işlevinden yararlanmak için Beltone HearPlus uygulamasını indirebilirler. Bu uygulamayı uzaktan kumanda gibi kullanarak işitme cihazı programlarını ve ses şiddetini değiştirebilirler ve kayıp işitme cihazlarının yerini tespit edebilirler

Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 ve SmartRemote

Doğrudan Telefon Bağlantısı 2, kablosuz iletişimi son derece net bir ses kalitesiyle sağlar ve bir nevi uzaktan kumanda gibi çalışır. Tek tuşa basarak telefonda konuşmak, program değiştirmek ya da ses şiddetini ayarlamak çok kolaydır. Ayrıca işitme cihazı kullanıcıları Telefon Bağlantısı 2 ile birlikte SmartRemote uygulamasını kullanarak, AndroidTM telefonlarını tam kapsamlı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirler. Telefonda iletişim bundan daha kolay olamazdı.

Beltone Doğrudan Tv Bağlantısı 2

Doğrudan Tv Bağlantısı 2, televizyondan aldığı yüksek kaliteli stereo sesi, neckloop ya da başka yardımcı bir alete gerek kalmadan doğrudan işitme cihazlarına aktarır. Doğrudan Tv Bağlantısı 2 ayrıca müzik setleri ve bilgisayarlarla da çalışır. Yalnızca Beltone’da bulabileceğiniz Dolby® Digital Dönüştürme özelliği sayesinde ise neredeyse tüm televizyonlarla uyumludur.

Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL)

Kişisel Ses Bağlantısı (myPAL), konuşma seslerini, müziği ya da herhangi bir sesi doğrudan işitme cihazlarına aktaran bir yardımcıdır. İster sosyal bir etkinlikte, ister bir konferansta ya da konuşmada olsunlar; Beltone myPAL’i duymak istedikleri kişinin yakasına tutturmaları ya da yakınına koymaları yeterlidir.

Çözüm Ortaklarımız
Kaliteli ve Üstün Hizmet Sunan Çözüm Ortalarımız Ile Sizlere ve Tüm Sevenlerinize Mutluluk Saçıyoruz
Widex işitme cihazı modellerimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini sunuyoruz.
Beltone kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazırdır.
Yüksek performanslı işitme cihazı aynı zamanda çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker.
© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved Duy Park İşitme Cihazları
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım