ANASAYFA
KURUMSAL
KURUM ÖDEMELERİ
ŞUBELERİMİZ
İLETİŞİM
WIDEX MOMENT
HAYATI DEĞİŞTİREN BİR KARARI DUYUNWIDEX MOMENT
Ürün Kategorisi > WIDEX> WIDEX MOMENT
Lukather, gitarist, şarkıcı, söz yazarı ve plak yapımcısı, dokuz yaşından beri rock and roll çalıyor. Bu yaz, doğal sese sahip PureSound teknolojisine sahip devrim niteliğindeki yeni WIDEX MOMENT ™ işitme cihazlarına yükseltti. "Gerçekten hayat değiştiriyor" dedi, "Birdenbire, 25 yıldır duymadığım sesler duyuyorum"

WIDEX MOMENT ™- BU SES HER ŞEYİ DEĞİŞTİRİR
Şimdiye kadar harika bir işitme cihazı bile her zaman bir işitme cihazı gibi ses çıkarmıştır - Şimdiye kadar.

Devrim niteliğindeki WIDEX MOMENT ™, şimdiye kadarki en saf, doğal sesi sunmak için oyunu değiştiriyor. Tipik olarak, bir işitme cihazında işlenen ses, doğrudan duyulandan daha sonra kulak zarına ulaşır. Ve bu iki "senkronize olmayan" sinyal karıştığında, yapay bir ses elde edersiniz.

Ama şimdi her anı duyabilirsiniz - eskiden olduğu gibi.


KULLANICILAR WIDEX MOMENT’İN GERÇEK YAŞAM SESİNİ TERCİH EDİYOR
WIDEX MOMENT’i günlük yaşamlarında, çeşitli ortamlarda deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık; bunların %91’’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirtti.*


WIDEX MOMENT™ ve TV PLAY™ BİRLİKTE ÇOK İYİ SONUÇ VERİYOR
WIDEX MOMENT™ artık TV PLAY’e kusursuzca bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar televizyonu inanılmaz doğal ses kalitesiyle doğrudan işitme cihazlarına aktarabiliyor ve televizyonun, filmlerin ve maçların tadını daha iyi çıkarabiliyor.

GİZLİ ŞARJ EDİLEBİLİRLİK
WIDEX MOMENT™ ile rahatlık ön planda.

mRIC modeli piyasada bulunan en küçük şarj edilebilir hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır, her anı duymak için gereksinim duyduğunuz tüm gücü içermektedir.

İşitme cihazı pilleriyle uğraşmanıza gerek yok, basit bir şarj aleti hayatınızı kolaylaştırır.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarını, küçük ve kullanması kolay Widex Standart Şarj aletiyle şarj edebilirsiniz.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarınıza Widex Charge n Clean aletiyle daha iyi bakabilirsiniz.

SAĞLAMLIK
WIDEX MOMENT™ nemin yol açtığı hasarı azaltmak için tasarlanmıştır. Korozyon ne kadar az olursa cihaz ömrü o kadar çok uzar.

İleri düzey su geçirmez nano kaplamaya, sağlam mikrofonlara ve akıllı mühendisliğe hoş geldiniz. Pil kapağı olmadığı için nemin girebileceği delik sayısı azalmaktadır.

HER ŞEYİ DEĞİŞTİREN SESİ KEŞFETMEK İÇİN ÜÇ YENİ YOL
WIDEX MOMENT™ serisini büyüterek üç yeni format ekledik; bunlardan biri neredeyse görünmez “tümüyle kanal içinde” CIC-M. Böylece herkese uygun, inanılmaz doğal MOMENT sesini duymak için yeni yollar var.


XBTE 312
Zarif, güçlü ve kullanması kolay. Sağlam Widex Moment BTE 312 göze çarpmayan, ZeroDelay™ özellikli Widex PureSound™ uygulamasıyla çalışarak akıllı otomasyon ve saf ve doğal ses sunar. Bu Kulak Arkası (BTE) işitme cihazı, kulak arkasına dikkati çekmeyecek şekilde takılır, böylece işitmeye odaklanabilirsiniz. Tonelink™ uygulaması veya bir DEX cihazı kullanarak işitme cihazınızı tümüyle kontrol edebilirsiniz.

mRIC R D
Widex Moment mRIC R D, şarj edilir tip lityum-iyon pillerle çalışan en küçük hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır (RIC). İnce ve basit şarj aletiyle kolayca şarj edilir, Widex Moment uygulamasını kullanarak iOS veya DEX’ten doğrudan müzik, TV veya sohbetler aktarılabilir. Gelecekte de Android’e bağlanması için hazırlık yapılmaktadır. Lityum-iyon pillerle çalışan en küçük işitme cihazıdır, şarj etmesi kolaydır, ses aktarmaya hazırdır.

CIC Micro
Kulak içi (ITE) Widex Moment CIC Micro, kulağın arkasına değil içine takılan ve dikkat çekmeyen bir işitme cihazıdır. Küçük olabilir, fakat güçlüdür, saf ve doğal Widex sesi sunar.
Çözüm Ortaklarımız
Kaliteli ve Üstün Hizmet Sunan Çözüm Ortalarımız Ile Sizlere ve Tüm Sevenlerinize Mutluluk Saçıyoruz
Widex işitme cihazı modellerimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini sunuyoruz.
Beltone kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazırdır.
Yüksek performanslı işitme cihazı aynı zamanda çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker.
© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved Duy Park İşitme Cihazları
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım