ANASAYFA
KURUMSAL
KURUM ÖDEMELERİ
ŞUBELERİMİZ
İLETİŞİM
BELTONE RELY
Tüm Kullanıcılarınız İçin Gelişmiş Teknoloji
Ürün Kategorisi > BELTONE> BELTONE RELY
Beltone Ally işitme cihazları sayesinde istediğiniz hayatı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Daha iyi duymak istediğinizde, Beltone Ally hep yanınızdadır.

Beltone Ally - Daha iyi işitme için güvenilir dostunuz Beltone Ally, doğal ve zahmetsiz işitmeyi gelişmiş ve hesaplı bir işitme cihazında arayan kişiler için ideal seçenektir. Gelişmiş ses işlemlemesi ve sınıfında eşi görülmemiş 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliği ile, Beltone Ally sektörde bir ilktir. Beltone'un alıştığımız dayanıklı donanımına ve herkese uyabilecek model seçeneklerine de sahiptir.

Daha net ses için gelişmiş özellikler Beltone Ally ile kullanıcılar gelişmiş ses işlemlemenin her açıdan faydasını görecek.

Konuşma Saptayıcı gibi gelişmiş yönlülük özellikleri, işitme cihazlarının sesin geldiği yöne otomatik olarak yönelmesini sağlayarak kullanıcının konuşmaları daha iyi duymasını sağlar. Beltone'un feedback önleme çözümü Feedback Silici ile Islık Kesici sayesinde kullanıcılar sevdiklerine sarıldığında ıslık sesi oluşmaz.

Beltone'un Rüzgar Gürültüsü Azaltma ve Ses Temizleyici özellikleri rüzgar uğultusu, klima sesi ya da kalabalık restoran sesleri gibi arkaplan gürültüsü içinde dahi konuşma seslerini net biçimde duymayı sağlar.

Kulak çınlaması olan kullanıcılar için de entegre Tinnitus Breaker Pro ses jeneratörü aktif hale getirilerek çınlamada hafifleme sağlanabilir.

Kablosuz bağlantının bariz faydaları Beltone Ally, ekonomi sınıfı işitme cihazları içinde, tüm modellerinde sektöründe öncü 2.4 GHz doğrudan kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk işitme cihazıdır. Kullanıcılar kablosuz bağlantıyla şu özelliklerden faydalanabilir: çift cihaz kullandıklarında program senkronizasyonu, işitme cihazlarını uzaktan kumanda ile kontrol edebilme, televizyon, telefon ve hatta canlı konser seslerini kablosuz aksesuarlarla doğrudan işitme cihazlarında duyma.

Her kullanıcıya göre bir model Beltone Ally hafiften ileri dereceye kadar tüm işitme kayıplarında, kullanıcıların %90'ına uyabilecek sağlam ve güvenilir bir işitme cihazı ailesidir.

Televizyonun sesi işitme cihazlarında İşitme cihazı kullanıcıları Beltone Doğrudan Televizyon Bağlantısı 2 ile televizyonun sesini istedikleri şiddette, başkalarını rahatsız etmeden dinlemenin keyfini çıkarıyor.

Eller serbest telefon Beltone Doğrudan Telefon Bağlantısı 2 ile kullanıcılar telefon konuşmalarını doğrudan işitme cihazlarında duyabilecekleri için telefonla ellerini meşgul etmek zorunda kalmazlar.

Uzaktan kumanda Beltone Doğrudan Uzaktan Kumanda 2; çevresel programlarda, ses şiddetinde ve aksesuarlardan gelen sesin düzeyinde değişiklik yapmaya yarar. Boyutları küçük, kullanımı basittir.

Uzağı yakın eden myPALTM Beltone Doğrudan Kişisel Ses Bağlantısı (myPALTM) ufak, taşınabilir ve kablosuz bir mikrofon görevi görür. İşitme cihazı kullanıcıları myPAL'i dinlemek istedikleri bir ses kaynağının yakınına koyarak, arkaplan gürültüsüne ve mesafe engeline takılmadan kaynağın sesini net biçimde duyabilir.

Smart Remote uygulaması İşitme cihazı kullanıcıları iPhone® veya AndroidT telefonlarına bu uygulamayı yükleyerek, telefonu işitme cihazı kumandası gibi kullanabilirler. Mesaj yazıyor ya da e-mail kontrol ediyor gibi görünürken ses şiddetini ve programı, telefon üzerinden değiştirebilirler.

Dayanıklı, göze çarpmayan tasarım Zahmetsiz fitting

Kullanıcı için en iyi ayarı mümkün olan en kısa süre içinde ve zahmet vermeden yapmak çok önemlidir. Geniş model ve tasarım seçenekleri sayesinde işitme kaybı olan kişilerin %90'ına tek bir ürün ailesinden çözüm bulunabilir.

Kablosuz fitting ile işler daha da kolay Beltone Airlink aracılığıyla kablosuz fitting, ayarın kısa zamanda etkili biçimde yapılmasına imkan tanır. Airlink, işitme cihazı ve bilgisayar arasındaki bilgi alışverişini kablosuz olarak yaptığı için kullanıcının takması gereken herhangi bir kablo yoktur.

Her yerde fitting Beltone Ally'ın in-situ odyometri özelliği sayesinde, odyometri cihazının olmadığı yerlerde bile işitme eşikleri ölçülerek iyi bir ilk ayar yapılabilir.

SureFitTM hoparlörle dengeli ses ve daha iyi görünüm İşitme cihazının fark edilmesini istemeyen kullanıcılar için Beltone Ally'ın SureFit hoparlörü daha cazip ve dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım aynı zamanda daha kolay ve güvenilir bir fitting yapılmasını sağlar.

HPF80 NanoBlock kaplama ile olağanüstü güvenilirlik Kullanıcılar HPF80 NanoBlock kaplama ile işitme cihazlarının kir ve nem tutmayacağına emin olabilir.

Renk seçenekleri Beltone Ally beş farklı renk seçeneğine sahiptir. Birçok ten ve saç tonuna uyum sağlayan bu renkler kulak arkası, hoparlör kanal içinde ve custom modellerde de mevcuttur.
Çözüm Ortaklarımız
Kaliteli ve Üstün Hizmet Sunan Çözüm Ortalarımız Ile Sizlere ve Tüm Sevenlerinize Mutluluk Saçıyoruz
Widex işitme cihazı modellerimiz ile, kullanıcılarımıza dünyanın en iyi ses kalitesini sunuyoruz.
Beltone kullanıcıları nerede ve kim olursa olsunlar, hayatın hoş sürprizlerine her zaman hazırdır.
Yüksek performanslı işitme cihazı aynı zamanda çok kullanışlı olmasıyla da dikkat çeker.
© Copyright 2017 - 2022 All Rights Reserved Duy Park İşitme Cihazları
Web Design and Programming
Trabzon Web Yazılım